LICEcap 1.26

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LICEcap to niewielkie i nieskomplikowane narzędzie służące do przechwytywania obrazu z ekranu komputera i zapisywania go w postaci plików GIF lub LCF.

Z pomocą tego programu zarejestrujemy animację, zawierającą obraz z dowolnego fragmentu naszego pulpitu. Oferowane funkcje, chociaż jest ich niewiele, pozwalają użytkownikowi wygodnie manipulować szerokością i wysokością przechwytywanego obrazu, jak również wartością FPS. Poza obsługą popularnego formatu GIF LICEcap daje możliwość zapisu rejestrowanego materiału do plików LCF, charakteryzujących się wyższą kompresją i jakością nagrań.

Narzędzie dostępne jest na platformy Windows oraz Mac OS. Jego ogromnym atutem poza niewielkimi rozmiarami (około 300 KB) jest prosta obsługa i intuicyjny interfejs użytkownika. Aby rozpocząć przechwytywanie obrazu wystarczy kliknięcie zaledwie jednego przycisku. LICEcap umożliwia wstrzymywanie i wznawianie przechwytywania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!