r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LINE: Free Calls & Messages

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

LINE to wielofunkcyjny multiplatformowy komunikator, z którego obecnie korzysta ponad 600 milionów osób. Choć w naszym kraju wciąż pozostaje w cieniu konkurencji, powoli zaczyna zyskiwać na znaczeniu.

Galeria programu

Rejestracji w programie dokonujemy za pomocą weryfikacji naszego nr telefonu. To na jego podstawie wyszukiwani są też nasi znajomi. Aby zapewnić synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami, należy dodatkowo podać adres e-mail. Dzięki LINE możemy komunikować się za pomocą wiadomości tekstowych, rozmów głosowych oraz wideo (w ramach sieci za darmo). Dodatkowo możemy przesyłać wiele różnych danych takich jak obrazy, naklejki (spora baza) czy też wiadomości wideo czy też głosowe. Znajdziemy tu także coś na wzór Facebookowego strumienia.

Główną zaletą aplikacji jest spora ilość możliwości oraz opcji konfiguracji. Możemy edytować prawie każdy aspekt działania programu. Do tego część oferowanych przez niego możliwości powiększyć za pomocą wbudowanego sklepu. Znajdziemy tam nei tylko wspomniane już naklejki, ale też nowe skórki czy też gry. Pomimo sporego zakresu możliwości, aplikacja nie traci ani na szybkości działania, ani na przejrzystości.

Komunikator LINE jak i korzystanie z sieci są darmowe. Warto pochwalić również często aktualizacje i to dla każdej z platform. LINE stanowi ciekawą alternatywę dla pozostałych, dostępnych na rynku komunikatorów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Chińskie władze boją się kolejnych protestów? Zablokowany dostęp do mobilnych komunikatorów

17
OPROGRAMOWANIE 14.10.2015 | Maciej Olanicki

LINE jest popularną i zbierającą bardzo dobre recenzje aplikacją dostępną na urządzenia z systemem iOS. Jej funkcje i zastosowanie nie są szczególnie oryginalne – program umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, przeprowadzanie rozmów głosowych czy wideorozmów. Okazuje się jednak, że program stanowi poważne zagrożenie dla ładu panującego w Chińskiej Republice Ludowej. Przynajmniej w oczach jej władz. Oprócz wspomnianych metod komunikacji, LINE oferuje także zaawansowane opcje konfiguracji, dzięki którym program bez większych problemów można dostosować do własnych upodobań. Za jego pomocą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.