LOCKit LOCKit 2.3.41_ww

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste
Pobierz program
lub zeskanuj:

LOCKit to aplikacja umożliwiająca blokowanie dostępu do wybranych treści znajdujących się w pamięci urządzenia przenośnego i nie tylko.

Narzędzie skierowane jest do użytkowników, którzy na przykład przechowują ważne dokumenty firmowe na smartfonie lub tablecie albo po prostu nie chcą, by ktokolwiek miał dostęp do ich prywatnych zdjęć bądź filmów. LOCKit umożliwia zabezpieczenie takich danych PIN-em (przyciski na klawiaturze pojawiają się w losowych miejscach), wzorem lub odciskami palców, o ile posiadane przez nas urządzenie zostało wyposażone w takie rozwiązanie.

LOCKit nie tylko pozwala na zablokowanie wspomnianych już multimediów, ale także połączeń przychodzących oraz programów (Whatsapp, Facebook, Twitter, Messenger, Gmail, Skype i wielu innych). Nie musimy się więc obawiać, że ktoś, kto zabierze nasz telefon lub tablet opublikuje wiadomość bez naszej zgody lub wyśle e-maila, z którego później ciężko będzie nam się wytłumaczyć.

Ciekawą funkcją oferowaną przez LOCKit jest blokowanie możliwości dostępu do Sklepu Google Play. Jeśli z naszego urządzenia korzystają dzieci, a mamy podpiętą kartę kredytową do konta Google, nie będą one w stanie nabyć nowych gier, aplikacji czy jakichkolwiek innych, niekiedy drogich materiałów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!