r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LONEWOLF (17+) 1.2.79

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki

LONEWOLF to wciągająca gra na smartfony i tablety z systemem Android, w której wcielimy się w postać snajpera - płatnego zabójcy.

Galeria programu

Na początek zastrzeżemy, że tę grę lepiej trzymać z dala od młodszych dzieci. Jest bowiem dość brutalna, a sceny, gdy trafimy nasze ofiary, bardzo realistyczne - z rozpryskującą się po ścianach krwią włącznie.

W sklepie Google Play sporo jest gier, w których możemy zabawić się w snajpera. Są one jednak tak samo liczne, jak banalne. Z LONEWOLF sprawa ma się inaczej. Gra jest świetnie zrobiona pod względem graficznym, zwłaszcza wstawki między poszczególnymi epizodami, które wyglądają dość mrocznie, a zarazem komiksowo, jakby żywcem wyjęte z “Max Payne”. Dobra jest też towarzysząca grze muzyka: dynamiczna, a zarazem lekko niepokojąca.

Owe wstawki pełnią ważną rolę, bo objaśniają nam kolejne kroki do wykoanania w grze i pokazują, jak scenariusz rozgrywki przesuwa się naprzód. Później zajmujemy się tzw. brudną robotą, czyli strzelamy do wskazanych ofiar z karabinu snajperskiego. Początkowe misje są łatwe, później trzeba jednak coraz więcej cierpliwości, precyzji, a często także pomysłu na to, jak pozbyć się naszych celów.

Aplikacja LONEWOLF jest dostępna za darmo, ale w takiej wersji nie zyskamy dostępu do wszystkich plansz. Zmienić to możemy, płacąc ok. 8 zł. Z kolei w trakcie samej gry stawiając kolejne kroki w rozgrywce będziemy dostawali pieniądze, które można przeznaczyć np. na zakup lepszych karabinów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.