LOTOS dla kierowcy 1.5

Strona główna iOS Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja LOTOS dla kierowcy to wyszukiwarka stacji paliw koncernu LOTOS, oferująca także zestaw narzędzi pomocnych dla klientów firmy.

Program pozwala znaleźć na mapie najbliższą stację benzynową grupy LOTOS, bazując na bieżącej lokalizacji użytkownika. Za pomocą wyszukiwarki można sprawdzić również ofertę danej stacji, w tym rodzaje sprzedawanych paliw, wybrać najlepszy dla danego auta olej silnikowy dostępny w ofercie LOTOS-u, zapoznać się z informacjami o aktualnych promocjach obowiązujących na danej stacji.

Ponadto, aplikacja LOTOS dla kierowcy pozwala zalogować się do konta LOTOS Navigator i sprawdzić liczbę punktów dostępną w programie lojalnościowym LOTOS-u dla klientów, a także przejrzeć aktualny katalog nagród.

Program jest przeznaczony dla iPhone'ów oraz iPadów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 3 – aplikacje uzupełniające możliwości nawigacji

28
26.01.2016  •  Anna Rymsza

W dzisiejszym zestawieniu chcę przedstawić Wam kilka aplikacji, które uzupełnią możliwości Waszych nawigacji, albo które można do nawigacji wykorzystać, ale mają też dużo możliwości wykraczających poza prowadzenie po trasie. W niektórych przypadkach aplikacje te mogą pomóc zaoszczędzić czas lub pieniądze, choć jeśli szukacie sposobu na znalezienie tańszego paliwa, zajrzyjcie do pierwszego artykułu z serii. Yanosik – ostrzeganie, nawigacja i rejestrator Moim zdaniem najbardziej praktyczny z systemów ostrzegania kierowców i utrudnieniach na trasie i kontrolach to właśnie Yanosik, którego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy