LOVOO Czat - Nowi przyjaciele LOVOO Czat - Nowi przyjaciele

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

LOVOO Czat - Nowi przyjaciele to bezpłatna aplikacja, dzięki której można poznawać nowe osoby i kto wie, być może umówić się na randkę.

Obecnie z LOVOO czas korzysta blisko 40 mln użytkowników. Korzystając z programu, można być przez cały czas w kontakcie z osobami, które poznaliśmy dzięki LOVOO. Aplikacja pozwala też wyszukiwać ciekawych ludzi w oparciu o dane o naszej lokalizacji, przedstawiając rekomendacje. Najpierw trzeba jednak dodać zdjęcie profilowe, bez tego przeglądanie fotografii innych osób nie będzie dostępne. Wybrane konta możemy oznaczać jako ulubione i będą się wyświetlały w osobnej zakładce w aplikacji. Program wysyła też powiadomienia push, dotyczące aktywności na naszym koncie i zainteresowania naszym profilem.

LOVOO Czat - Nowi przyjaciele oferuje funkcje, które są dostępne, gdy zapłacimy abonament. Ceny wahają się od 12,5 zł za tydzień (jeśli zapłacimy ok. 50 zł z góry za cały miesiąc) do ok. 290 zł (przy płatności z góry za cały rok). Płacąc, możemy przeglądać inne profile w trybie incognito, możemy promować nasz profil w wyszukiwarce, a wysłane przez nas wiadomości dotrą nawet do tych użytkowników, którzy mają przepełnione skrzynki czatu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!