LTE i więcej Internetu w nju Mobile: dodatkowe 7 GB za 10 zł

Strona główna Aktualności

O autorze

Osoby korzystające z ofert nju Mobile, taniej marki telefonii komórkowej należącej do Orange, dostały nie lada prezent – dostęp do sieci LTE i znacznie większe pakiety danych do wykorzystanie.

Zarówno w ofertach abonamentowych, jak i telefonach na kartę nju Mobile, limity danych zostały zwiększone z 1 do 3 GB. Dodatkowo, dzięki promocji „Więcej internetu” (regulamin) w nju z abonamentem można zwiększyć sobie limit z 3 do 10 GB. Będzie to wymagało podniesienia rachunku z 19 do 29 zł. Po przekroczeniu limitu opłata za przesyłanie danych nie będzie naliczana, ale prędkość zostanie ograniczona do 16 kb/s. Niewykorzystane megabajty nie przechodzą na następny miesiąc i warto pamiętać, że dane przesłane w roamingu nie są wliczane w limit – zapłacimy za nie osobno.

Usługę „Więcej Internetu” można włączyć wysyłając SMS-a pod numer *620 z komendą „AKT” w treści, na stronie njumobile.pl, dzwoniąc pod numer *620 lub krótkim kodem *127*16#. Dostępny jeszcze limit można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści „ILE” pod numer 80244, na stronie njumobile.pl lub dzwoniąc pod numer *620.

Jeśli zaś chodzi o LTE, aby skorzystać z szybkiego przesyłania danych w nju, należy spełnić dwa warunki: trzeba mieć odpowiednie urządzenie i znajdować się w zasięgu sieci LTE Orange. Operator intensywnie pracuje nad modernizacją swojej sieci. Orange informuje, że dostępnych jest już 1450 stacji bazowych LTE, z czego 740 działa w Warszawie i okolicach. Z pomarańczowego LTE można korzystać także w: Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Gdyni, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Zawierciu, Rumii, Redzie, Władysławowie, Łomży, Mińsku Mazowieckim. LTE jest też w Zakopanem i na Półwyspie Helskim.

© dobreprogramy
s