LaLiga LaLiga 7.4.9

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

LaLiga to w pełni darmowa (bez reklam i mikropłatności) oficjalna aplikacja dla fanów piłki nożnej, dzięki której mogą oni śledzić informacje na temat rozgrywek ligi hiszpańskiej i nie tylko.

Komu kibicujesz?

Po uruchomieniu LaLiga należy wskazać swój ulubiony klub, by narzędzie wyświetlało szczegółowe informacje o poczynaniach tej drużyny (np. FC Barcelony lub Realu Madryt) nie tylko na „krajowym podwórku”, ale także w europejskich pucharach. Co ciekawe, poza skrótami meczów z LaLiga, znajdziemy tu również wyniki spotkań rozgrywanych w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy.

LaLiga to przede wszystkim LaLiga Santander, czyli najwyższa klasa rozgrywkowa w Hiszpanii, ale z poziomu aplikacji można śledzić także to, co dzieje się w LaLiga SmartBank (pierwsza liga), Copa del Rey Cup (Puchar Hiszpanii) oraz Iberdrola League (hiszpańska liga kobiet).

Brak polskiej wersji językowej

Warto odnotować, że LaLiga jest narzędziem dostępnym wyłącznie w języku angielskim. Mimo wszystko nie powinno to stanowić wielkiej przeszkody, bowiem takie aplikacje uruchamiamy głównie po to, by obejrzeć skróty i przejrzeć statystyki meczów; niekiedy zerkamy okiem również na nagłówki wiadomości.

Najważniejsze cechy:

  • oficjalna aplikacja LaLiga
  • sprawdź, co się dzieje w LaLiga Santander, Pucharze Hiszpanii i nie tylko
  • śledź postępy ulubionych drużyn w Lidze Mistrzów i Lidze Europy
  • oglądaj skróty meczów za darmo
  • czytelny, nowoczesny interfejs użytkownika

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!