Labrys 1.0.12

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Labrys to alternatywa dla Menu Start w systemie operacyjnym Windows.

W przeciwieństwie do innych aplikacji tego typu, które są zamiennikami Menu Start, Labrys oferuje nieco inne rozwiązania, ale działa na podobnej zasadzie, czyli umożliwia łatwe i szybkie uruchamianie wybranych programów czy innej zawartości znajdującej się na dysku twardym komputera (także jako administrator lub z poziomu wiersza poleceń).

Producent dzieli główne okno programu na dwa panele. W lewym otrzymujemy dostęp do listy zainstalowanych aplikacji (indeks alfabetyczny pozwala na bardzo szybkie zlokalizowanie niezbędnych treści), natomiast w prawym umieszczone zostały skróty utworzone przez użytkownika.

Labrys oferuje wsparcie dla tradycyjnych kontrolerów, tj. myszy i klawiatury, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z aplikacji przy użyciu ekranu dodatkowego. Poza standardowym widokiem dostępny jest także interfejs minimalistyczny (mniejsza czcionka).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!