Lacie Private-Public Lacie Private-Public 1.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lacie Private-Public to lekkie narzędzie do skutecznego zabezpieczania poufnych danych przed innymi użytkownikami komputera.

Program bazuje na algorytmie szyfrowania AES-256 i umożliwia stworzenie w systemie Windows specjalnej, zaszyfrowanej partycji na prywatne dane. Operacja ta jest wyjątkowo prosta i opiera się na pracy z wbudowanym kreatorem. W kilku prostych krokach użytkownik definiuje m.in. rozmiar tworzonego woluminu oraz hasło dostępu, którego podanie w późniejszym etapie odblokuje nam dostęp do zaszyfrowanej partycji. Narzędzie umożliwia kreowanie woluminów o dowolnym rozmiarze - od kilku MB, nawet po kilkadziesiąt GB. Ich obsługa jest identyczna jak w przypadku standardowego dysku w systemie Windows.

Lacie Private-Public udostępniony został na licencji open source, nie wymaga instalacji i korzystać z niego można na systemach Windows oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!