r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lamper VR: Firefly Rescue 1.1

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Lamper VR to bardzo estetyczna, zręcznościowa gra dla gogli VR. Trzeba kierować świetlikiem, który przelatuje przez łąkę, zbierając energię i unikając drapieżnych roślin. Sterowanie polega na przechylaniu głowy w goglach i nie trzeba mieć żadnego dodatkowego kontrolera.

Lamper VR została osadzona w atrakcyjnym wizualnie i bardzo kolorowym świecie, dobrze udźwiękowionym i dopracowanym. Świetlik musi dotrzeć do końca trasy, by uratować swoich przyjaciół. Zbierając światła i ogniste kule zyskuje energię na dalszy lot, a także płomienie, które pozwolą mu się bronić przed żarłoczną florą.

r   e   k   l   a   m   a

W grze można wybrać jedną z pięciu postaci, z których każda ma indywidualny charakter i głos.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VR nie musi kosztować. Dobre i darmowe gry na kartonowe gogle (2016)

22
ROZRYWKA 01.11.2016 | Anna Rymsza

Pogoda ostatnio jest marna i jeśli nie trzeba, to lepiej się z domu nie ruszać. W poszukiwaniu ucieczki przed nudą złapałam kartonowe gogle VR, które dostałam na tegorocznym ColdZlocie, ale zawsze miałam coś ciekawszego do roboty, niż się nimi bawić. Znalazłam kilka świetnych gier, które pomogły mi przetrwać zdecydowanie już za długie wieczory. Czego trzeba by zagrać w takie gry? Niewiele i wbrew pozorom jest to rozrywka niedroga. Po pierwsze smartfon z Androidem lub iPhone – zakładam, że większość z Was ma któreś z tych urządzeń. W przeciwieństwie do PC, nie musi to być jednostka z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.