r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LanScan 4.3

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia sieciowe

LanScan to przydatny skaner sieci lokalnej lub podsieci publicznej, który pozwala odnaleźć połączone z nią urządzenia. LanScan korzysta z IPv4.

Program automatycznie wykrywa skonfigurowane interfejsy sieciowe, fizyczne i wirtualne. Dla wybranego interfejsu jest w stanie przeprowadzić skan wybranego zakresu adresów IP, od jednego numeru, po całą klasę. Do tego wykorzystywane są pakiety ARP.

r   e   k   l   a   m   a

Dla każdej odnalezionej maszyny LanScan może pokazać jej IP, MAC oraz informacje dodatkowe, jak nazwa, producent w przypadku drukarek, smartfonów czy routerów lub producent karty sieciowej w przypadku laptopów i komputerów. Nazwy komputerów można zmienić samodzielnie.

Program pozwala też skanować adresu publiczne z użyciem pakietów Ping, SMB i mDNS.

Program LanScan w wersji darmowej zasłania niektóre nazwy maszyn. Jego ograniczenia znosi wersja Pro.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
OPROGRAMOWANIE 18.06.2016 | Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.