Lanshark 0.0.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lanshark to bezpłatna, multiplatformowa aplikacja przeznaczona do wymiany plików pomiędzy użytkownikami znajdującymi się w obrębie tej samej sieci lokalnej.

Aplikacja poza modułem przeglądarki pozwalającej na zapoznanie się z plikami udostępnionymi przez użytkowników online oferuje również moduł wyszukiwania konkretnych rodzajów plików i menadżer pobierania danych. Lanshark jest bardzo prosty w obsłudze, a jego konfiguracja jest bardzo prosta.

Program z powodzenie można wykorzystywać do przenoszenia danych pomiędzy komputerami znajdującymi się w sieci szkolnej, domowej czy w pracy. Dodatkowo aplikacja pozwala na przeglądanie katalogów i pobieranie plików z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!