Lanternus: Luminent Descent

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Projekt o ambitnym tytule Lanternus: Luminent Descent jest bezpłatną grą skierowaną do wielbicieli podwodnych wojaży lub komputerowców, którzy kiedyś przymierzali się powoli do głębinowego nurkowania i nic z tego nie wyszło. W dziele tym zasiądą za sterami specjalnie skonstruowanej łodzi z misją przeprowadzenia rozpoznania dnia morskiego. Jej wygląd przypomina znaną rybę ze świecącą wypustką z przodu.

Mamy do czynienia z wciągającą, odprężającą grą niby akcji, lecz ta toczy się tutaj akurat nieśpiesznie. Stale suniemy w dół, zważając na niebezpieczeństwa wykrywane przez sonar oraz wystające ze ścian skały. Później pojawiają się dalsze utrudnienia w postaci zawężonych przejść czy strzelających strzałkami stanowisk. Trzeba stale zwracać uwagę na wskaźniki ekranowe, a zwłaszcza poziom energii naszej jednostki.

Zgodnie z nazwą gry, przyjdzie w niej od czasu do czasu także uruchomić reflektory, aby dostrzec chociażby bomby. Normalnie słyszymy, że są blisko, jednak tylko oświetlenie ich jasno pokazuje gdzie. Prąd, potrzebny do działania łodzi podwodnej, regenerujemy poprzez zbieranie fioletowych kryształów rozrzuconych dookoła. Trzeba starać się zbierać możliwie wszystkie widoczne, gdyż porozkładano je nierównomiernie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!