Lara Croft: Relic Run Lara Croft: Relic Run 1.11.112

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lara Croft: Relic Run to kolejna gra w świecie Lary Croft, ale pierwsza stworzona z myślą tylko o urządzeniach mobilnych. Jej rozgrywkę oparto na mechanice gier z gatunku endless runner, dzięki czemu tytuł bardzo dobrze sprawdza się na ekranach dotykowych.

Akcję obserwujemy zza pleców naszej bohaterki. W grę standardowo wprowadza nas krótki przewodnik, który przybliża dostępne ruchy i przeszkody. Warto się z nim zapoznać, bo to właśnie ilość możliwych gestów oraz poziom trudności wyróżniają Lara Croft: Relic Run na tle innych gier tego typu. Z powodu konstrukcji poziomów oraz pułapek gra od początku stawia wysokie wymagania naszej zręczności.

Standardowo dla runnerów podczas biegu zbieramy porozrzucane skarby. Za ich pomocą możemy dokupić zdolności specjalne, bronie, ulepszyć postać czy też zmienić skórkę naszej Lary. Bez korzystania z mikropłatności ciężko zdobycie wiele z tych elementów, nie są one jednak niezbędne do dobrej zabawy. Od strony technicznej zawodzi optymalizacja tytułu. Gra potrafi gubić klatki nawet na mocnych smartfonach.

Kolejnym ważnym elementem gry jest model kolizji bohatera z przeszkodami. Lara ginie i uderza w przeszkody na wiele różnych sposobów. Sam model postaci jest wykonany bardzo dobrze. Jeżeli nie macie jeszcze dość gier tego typu, dodatkowo lubicie postać pani archeolog warto sięgnąć po Lara Croft: Relic Run. Gra wspiera usługę Google Play Gry dzięki czemu możemy nie tylko odblokować osiągnięcia, ale też rywalizować na punkty ze znajomymi. Nie zabrakło także integracji z Facebookiem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!