Lara Croft: Relic Run Lara Croft: Relic Run 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lara Croft: Relic Run to pierwsza gra o przygodach pani archeolog stworzona jedynie z myślą o urządzeniach mobilnych. W tym celu autorzy oparli rozgrywkę na dobrze znanym i wielokrotnie sprawdzonym pomyśle runnerów.

Akcję obserwujemy zza pleców naszej bohaterki. W grę standardowo wprowadza nas krótki przewodnik, który przybliża dostępne ruchy i przeszkody. Warto się z nim zapoznać, bo to właśnie ilość możliwych gestów oraz poziom trudności wyróżniają Lara Croft: Relic Run na tle innych gier tego typu. Z powodu konstrukcji poziomów oraz pułapek gra od początku stawia wysokie wymagania naszej zręczności.

Standardowo dla runnerów podczas biegu zbieramy porozrzucane skarby. Za ich pomocą możemy dokupić zdolności specjalne, bronie, ulepszyć postać czy też zmienić skórkę naszej Lary. Bez korzystania z mikropłatności ciężko zdobycie wiele z tych elementów, nie są one jednak niezbędne do dobrej zabawy.

Kolejnym ważnym elementem gry jest model kolizji bohatera z przeszkodami. Lara ginie i uderza w przeszkody na wiele różnych sposobów. Sam model postaci jest wykonany bardzo dobrze. Jeżeli nie macie jeszcze dość gier tego typu, dodatkowo lubicie postać pani archeolog warto sięgnąć po Lara Croft: Relic Run. Gra wspiera usługę Xbox Live dzięki czemu możemy nie tylko odblokować osiągnięcia, ale też rywalizować na punkty ze znajomymi. Tym co najbardziej zawodzi jest bardzo słaba optymalizacja. Gra niestety zbyt często potrafi się przycinać i gubić klatki animacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!