Lara Croft: Relic Run Lara Croft: Relic Run

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lara Croft: Relic Run to endless runner, w którym wcielamy się w postać kultowej pani archeolog, tytułowej Lary Croft. Dzięki kilku ciekawym pomysłom i bardzo dobremu wykonaniu, gra wyróżnia się na tle swoich konkurentów.

Akcję obserwujemy zza pleców naszej bohaterki. W grę standardowo wprowadza nas krótki przewodnik, który przybliża dostępne ruchy i przeszkody. Warto się z nim zapoznać, bo to właśnie ilość możliwych gestów oraz poziom trudności wyróżniają Lara Croft: Relic Run na tle innych gier tego typu. Z powodu konstrukcji poziomów oraz pułapek gra od początku stawia wysokie wymagania naszej zręczności.

Standardowo dla runnerów podczas biegu zbieramy porozrzucane skarby. Za ich pomocą możemy dokupić zdolności specjalne, bronie, ulepszyć postać czy też zmienić skórkę naszej Lary. Bez korzystania z mikropłatności ciężko zdobycie wiele z tych elementów, nie są one jednak niezbędne do dobrej zabawy. Od strony technicznej zawodzi optymalizacja tytułu. Gra potrafi gubić klatki nawet na nowszych wersjach telefonów i iPadów.

Kolejnym ważnym elementem gry jest model kolizji bohatera z przeszkodami. Lara ginie i uderza w przeszkody na wiele różnych sposobów. Sam model postaci jest wykonany bardzo dobrze. Jeżeli nie macie jeszcze dość gier tego typu, dodatkowo lubicie postać pani archeolog warto sięgnąć po Lara Croft: Relic Run. Gra wspiera usługę Game Center dzięki czemu możemy nie tylko odblokować osiągnięcia, ale też rywalizować na punkty ze znajomymi. Nie zabrakło także integracji z Facebookiem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!