r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lara Croft za darmo na sprzęty z iOS? Square Enix wypuszcza bezpłatne Reflections

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Square Enix robi nam ostatnimi czasy same niespodzianki, jeżeli o Larę Croft chodzi, ale niekoniecznie same pozytywne. Zamiast kontynuacji restartu serii z początku tego roku, w następnym dostaniemy raptem jego usprawnioną graficznie wersję na konsole nowej generacji, czyli Definitive Edition. Niektórzy pewnie ucieszyli się z wydania klasycznego Tomb Raidera na urządzenia z systemem iOS, ale znowu tajemniczy projekt Lara Croft: Reflections też nie okazał się niczym innym, jak produkcją na sprzęty Apple. Bezpłatną co prawda, ale odchodzącą od korzeni serii bardzo daleko. To bowiem karcianka.

Będziemy tutaj zbierać skarby, kraść innym artefakty, ulepszać talię i pojedynkować się z kolejnymi przeciwnikami, przy okazji podróżując do miejsc znanych z całej długiej sagi o przygodach panny archeolog, jednak nie tego oczekiwali fani. Oceny przyznawane aplikacji na jej stronie w App Store, a także komentarze na profilu dzieła na Facebooku, dobitnie wyrażają rozczarowanie miłośników marki. Większość z nich dopiero teraz obudziła się, że rozbito ją na dwie serie, z których Lara Croft podąża swoimi dziwnymi ścieżkami, zaś tylko Tomb Raider stara się zachować coś z dziedzictwa bohaterki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.