Last Day on Earth: Survival Last Day on Earth: Survival 1.17.9

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Last Day on Earth: Survival to survivalowa gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie. Tytuł umożliwia zabawę w pojedynkę, ale w każdej chwili możemy spotkać prawdziwych graczy, którzy mogą stanowić dla nas zagrożenie.

Zrób wszystko, aby przeżyć

Last Day on Earth: Survival przedstawia niepokojącą wizję przyszłości. Trafiamy do 2027 roku, kiedy to po naszej planecie rozprzestrzenił się tajemniczy wirus, doprowadzając do niemal całkowitego wyginięcia gatunku ludzkiego. Tytuł gry jest dość przewrotny, bo tak naprawdę podczas rozgrywki musimy zrobić wszystko, aby nie był to nasz ostatni dzień na Ziemi. Nie będzie to łatwe, gdyż niemal wszędzie można spotkać nieumarłych.

Zbierz środki niezbędne do przetrwania

Last Day on Earth: Survival wymaga przede wszystkim znalezienia środków niezbędnych do życia. Gracz musi regularnie zaspokajać podstawowe potrzeby swojego bohatera, takie jak głód czy pragnienie, tworzyć nowe rodzaje broni lub też używać prymitywnych narzędzi, dzięki którym odeprze wrogów (nie tylko zombie, ale także np. dzikie zwierzęta). Przeciwnicy mogą atakować grupami, dlatego też niekiedy warto zbudować fortyfikację z pułapkami, by nie doprowadzić do śmierci naszego protagonisty.

Za darmo, ale z mikropłatnościami

Wzorem innych gier na platformy mobilne, Last Day on Earth: Survival jest dostępne za darmo. Grę pobierzemy bez uiszczania jakichkolwiek opłat, ale w trakcie rozgrywki otrzymamy możliwość skorzystania z mikropłatności. Dzięki nim kupimy za prawdziwe pieniądze rozmaite przedmioty do wykorzystania w trakcie zabawy.

Kluczowe cechy gry:

  • gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie
  • celem gry jest przeżycie głównego bohatera
  • podczas gry poszukujemy środków niezbędnych do życia
  • gra dostępna bezpłatnie, ale z mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!