r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Last March of the Dodos

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Jeżeli zagrywając się niegdyś w Lemingi najwięcej frajdy mieliście nie z ratowania wirtualnych podopiecznych, lecz pozbywania się ich na wymyślne sposoby, bezpłatny projekt Last March of the Dodos na pewno się spodoba. W tej darmowej trójwymiarowej grze odwrócono właśnie założenia rozgrywki z klasycznego hitu. Należy upewnić się, że żaden z raźno maszerujących po wyspie ptaków nie dotrze bezpiecznie do balonu.

Galeria programu

Do dyspozycji gracza oddanych zostaje szereg środków zaradczych, zależnych od danego etapu. Podstawa to posągi w kształcie głowy, służące do blokowania drogi, by tytułowe ptaki dodo poszły sobie powiedzmy przejściem wyłożonym mięsożernymi roślinami lub plażą, tuż obok wygłodniałych rekinów. Przydadzą się także mocno spowalniające marsz wnyki czy bomby, potrafiące wysadzać całą grupę zwierzaków.

Co ważne, nadużywanie pułapek jednego rodzaju powoduje, że ptaki zmądrzeją i będą je omijać. Dlatego będziecie konstruować misterne zestawy śmiercionośnych zabawek, z przynętami, młotami, minami oraz wyrzucaniem dodo do wulkanów. Należy zwracać szczególną uwagę na ptaka z ikonką nad głową, bo to aktualny przywódca stada. Za zdobywaną w grze gotówkę można dokupić np. ładunki wybuchowe, gdy się skończą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.