Last March of the Dodos

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeżeli zagrywając się niegdyś w Lemingi najwięcej frajdy mieliście nie z ratowania wirtualnych podopiecznych, lecz pozbywania się ich na wymyślne sposoby, bezpłatny projekt Last March of the Dodos na pewno się spodoba. W tej darmowej trójwymiarowej grze odwrócono właśnie założenia rozgrywki z klasycznego hitu. Należy upewnić się, że żaden z raźno maszerujących po wyspie ptaków nie dotrze bezpiecznie do balonu.

Do dyspozycji gracza oddanych zostaje szereg środków zaradczych, zależnych od danego etapu. Podstawa to posągi w kształcie głowy, służące do blokowania drogi, by tytułowe ptaki dodo poszły sobie powiedzmy przejściem wyłożonym mięsożernymi roślinami lub plażą, tuż obok wygłodniałych rekinów. Przydadzą się także mocno spowalniające marsz wnyki czy bomby, potrafiące wysadzać całą grupę zwierzaków.

Co ważne, nadużywanie pułapek jednego rodzaju powoduje, że ptaki zmądrzeją i będą je omijać. Dlatego będziecie konstruować misterne zestawy śmiercionośnych zabawek, z przynętami, młotami, minami oraz wyrzucaniem dodo do wulkanów. Należy zwracać szczególną uwagę na ptaka z ikonką nad głową, bo to aktualny przywódca stada. Za zdobywaną w grze gotówkę można dokupić np. ładunki wybuchowe, gdy się skończą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!