r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Łata spowalnia?

Strona główna Aktualności

Najnowsza "łata" Microsoftu z 13 kwietnia, rozwiązująca problemy z protokołem SSL, może spowalniać komputery pracujące na systemie Windows 2000, a nawet je zawieszać.

Poprawka z biuletynu MS04-011 powoduje, że komputer po uruchomieniu przestaje odpowiadać, ponieważ maszyna cały czas próbuje pobrać zestaw dodatkowych sterowników, co nie zawsze się jej udaje. Ta "szczególna" własność jest powodem do zmartwienia dla ekspertów antywirusowych, którzy obawiają się, że może się ona przyczynić do łatwego zablokowania wielu serwerów. Microsoft jednak wyjaśnia, że dziura w SSL-u była na tyle poważna, że firma zdecydowała się wypuścić łatę tak szybko, jak to było możliwe. Firma dodała także, że w większości przypadków łata działa poprawnie.

Jednak w artykule opublikowanym w środę na stronach giganta, Microsoft przyznał, że w niektórych przypadkach łata powoduje, że komputery z systemem Windows 2000 mogą mieć problemy, jeżeli podejmują one próbę pobrania jednego z trzech sterowników. Pliki wywołujące konflikty to: Ipsecw2k.sys, Imcide.sys i Dlttape.sys.

Microsoft poinformował, że trwają prace nad rozwiązaniem tego problemu i kiedy się zakończą, firma opublikuje więcej informacji na ten temat.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.