r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Łatka do Adobe Reader'a

Strona główna Aktualności

Zamieściliśmy w serwisie krytyczną poprawkę do Adobe Readera. Producent zdecydowanie zaleca jej instalację. Wielojęzykowe uaktualnienie 7.03 można instalowac na dotychczasowe wersje z polskim interfejsem, problem jednak polega na tym, że wielu użytkowników ma z tym uzasadnione kłopoty.

Teoretycznie aktualizacja oraz sprawdzenie dostępności nowych wersji powinno być realizowane z poziomu aplikacji jednak często mechanizm "szwankuje". Podjęcie wyzwania aktualizacji ręcznej może się wiązać natomiast z niespodziankami. Po pierwsze aktualizacje należy instalować po kolei (nie ma aktualizacji zbiorczych, aby zainstalowac uaktualnienie 7.03 trzeba mieć zainstalowane uaktualnienie 7.02), to jednak nie koniec niespodzianek. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami wersji 7.01 prawdopodobnie nie zainstaluje nam się uaktualnienie 7.02. Najpierw, co szczególnie logiczne nie jest ;-), musimy zainstalować uaktualnienie 7.01!

Zapraszamy więc do zabawy cała "ścieżka zdrowia" uaktualnień znajduje się w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Uaktualnienia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.