Łatka na kursory już jest

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Microsoft przed terminem wydał poprawkę na błąd w obsłudze kursorów, który występuje we wszystkich wersjach Windows od 2000, także w ograniczonym zakresie w Viście.

Błąd został wykryty już 20 grudnia, ale prace nad jego załataniem trwały tak długo, gdyż należało jednocześnie poprawić jeden z systemowych sterowników. Dzięki temu przy okazji zlikwidowano 6 innych, znalezionych przy okazji błędów.

Poprawka jest już dostępna w Windows Update, nosi numer MS07-017, a szczegółowe informacje na jej temat można przeczytać na stronie firmy Microsoft.


Aktualizacja, 2007.04.04, 16:50

Po wydaniu wspomnianej poprawki wykryto, że może ona powodować problemy posiadaczom kart dźwiękowych firmy Realtek. Podobne niepożądane działanie może wystąpić po instalacji poprawki MS07-008, wydanej w lutym. Problem dotyczy tylko systemu Windows XP, rozwiązaniem jest instalacja łatki dostępnej na stronie Microsoftu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi