reklama

Lato z vortalem dobreprogramy!

Strona główna Aktualności

O autorze

Wakacje rozpoczęte, jednak u nas nie będzie przerwy urlopowej ;-) Na letni okres przygotowaliśmy szereg atrakcji i niespodzianek :-)

Jedną z nich będą kolejne Polowania na licencje. W ramach tej zabawy będzie można upolować licencję na jeden z programów prezentowanych na łamach vortalu. Każdorazowo do upolowania będzie kilkaset licencji, więc szanse na ich zdobycie są bardzo duże. Wystarczy śledzić vortal, w szczególności zapowiedzi kolejnych akcji, które będą pojawiać się na bannerach. Kolejne polowanie już za 3 dni ;-)

To oczywiście nie wszystko. Dla "nałogowych" Czytelników, którzy nie mogą rozstać się z serwisem nawet na okres urlopu, przygotowaliśmy specjalną, mobilną wersję vortalu przystosowaną do telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych. Jest ona dostępna pod adresem dobreprogramy.mobi. Wersja mobilna jest na razie w fazie beta, zamierzamy ją jeszcze rozbudowywać i uatrakcyjniać właśnie podczas wakacji. Każdy zainteresowany może z niej jednak korzystać już teraz np. podczas opalania na plaży ;-)

Wakacyjny klimat zagościł też na łamach tradycyjnej wersji vortalu. Od dzisiaj, przez całe wakacje domyślnie vortal będzie wczytywać się z letnią "skórką". Już niedługo na łamach vortalu pojawi się też seria programów przydatnych podczas wakacyjnych wojaży. Oczywiście cały czas będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich interesujących wydarzeniach. W planach mamy też konkursy i inne niespodzianki, których na razie nie zdradzimy ;-)

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama