Łatwe zarządzanie iPhonem - iPhone PC Suite

Strona główna Aktualności

O autorze

Do bazy programów oferowanych przez nasz vortal trafiał dzisiaj pakiet iPhone PC Suite który sprawi, że zarządzanie telefonem firmy Apple stanie się bardziej przyjemnie niż z poziomu aplikacji iTunes.

W ostatnim czasie w całym Internecie głośno jest o najnowszym następcy telefonu dotykowego iPhone. Od zapowiedzi różnych aplikacji na iPhona po recenzje samego telefonu nie można się odpędzić. Mało natomiast mówi się o programach pozwalających na zarządzanie tego typu urządzeniem, ponieważ Apple udostępniło "jedyne i słuszne" rozwiązanie - iTunes. Większości użytkownikom systemu Windows nie odpowiada iTunes i tu z pomocą przychodzi pakiet stworzony przez Melete.

iPhone PC Suite, bo o nim mowa, to darmowe narzędzie przeznaczone do zarządzania zasobami telefonu iPhone bez konieczności uruchamiania programu iTunes. Aplikacja oferuje opcje odpowiedzialne za zarządzanie takimi elementami telefonu jak wiadomości SMS, kontakty, notatki, historia rozmów, dane zapisane w kalendarzu, baza zdjęć, motywy dźwiękowe (z opcją automatycznej konwersji), katalogi plików czy ulubione strony zapisane w mobilnej wersji przeglądarki Safari. iPhone PC Suite został wyposażony również w moduł SMS Chat odpowiedzialny za wysyłanie wiadomości SMS bezpośrednio z poziomu PC. Kolejną funkcją, która z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom jest możliwość przywracania i tworzenia kopii zapasowej całej konfiguracji telefonu iPhone.

Najnowszą wersję aplikacji iPhone PC Suite 1.0.7.2 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Obsługa urządzeń mobilnych -> Synchronizacja danych

© dobreprogramy