r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Łatwiejsza praca z Wine

Strona główna Aktualności

Wine to emulator windowsowego API, umożliwiający uruchamianie pod Linuksem aplikacji pisanych pod Windows. Używanie go, mimo starań programistów, wciąż nie należy do najłatwiejszych, wymaga dość dużej wiedzy i jest pracochłonne.

Nowy projekt Wine Doors ma to zmienić. Aplikacja, będąca obecnie w fazie alfa ma cały proces instalacji sprowadzić do paru kliknięć. Program będzie korzystał z bazy sprawdzonych aplikacji, dla których programiści lub użytkownicy przygotowali działające konfiguracje. Możliwe będzie także automatyczne pobieranie programów z sieci, na wzór znanych z Linuksa repozytoriów pakietów. Program zajmie się także usuwaniem zbędnych plików, jeśli zdecydujemy się odinstalować daną pozycję. Dzięki temu, używanie windowsowych programów pod Linuksem może stać się tak samo wygodne jak pod Windows.

Wine Doors nie jest jeszcze dostępne, na razie obejrzeć można zrzuty ekranu. O rozwoju tego ciekawego projektu będziemy na bieżąco informować.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.