r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Launch4j 3.9

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Launch4j to niewielkie i multiplatformowe narzędzie kierowane do programistów Javy, umożliwiające wygodne opakowywanie archiwów JAR do postaci plików wykonywalnych EXE. Z jego pomocą skonfigurujemy także ikonę oraz ekran powitalny dla naszej aplikacji, określimy wymaganą wersję JRE itp.

Galeria programu

Program napisany został w języku Java i pomimo swoich stosunkowo dużych możliwości jest bardzo prosty w obsłudze. Jego głównym zadaniem jest uzyskanie natywnego rozszerzenia EXE dla aplikacji napisanych w Javie i rozpowszechnianych jako pliki JAR. Ponadto Launch4j umożliwia manipulowanie wieloma istotnymi z punktu widzenia programisty i użytkownika atrybutami wytwarzanego oprogramowania. Możliwe jest m.in. definiowanie ikony dla aplikacji, nazwy procesu, początkowego/maksymalnego rozmiaru sterty, określenie minimalnej wymaganej wersji wirtualnej maszyny Javy, dodawanie informacji o programie, a także cyfrowego podpisu.

Cechy charakterystyczne Launch4j to niewielkie rozmiary i możliwość obsługi narzędzia z wykorzystaniem GUI lub z poziomu wiersza poleceń. Narzędzie wydane zostało w wersjach dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   36 #3 25.10.2016 23:45

@Anonim (niezalogowany): Jak nie wiesz to się nigdy już nie dowiesz

  #2 25.10.2016 08:42

niewiem oco ci chodzi

Dementor   36 #1 16.05.2016 22:51

Dla archiwistów Javy w sam raz.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.