LaunchBar LaunchBar 6.12

Strona główna Mac Akcesoria Zamienniki Spotlight
Pobierz program

LaunchBar to inteligentna wyszukiwarka dla naszego Maca, która doskonale sprawdzi się jako zamiennik Spotlight. Za pomocą programu możemy między innymi błyskawicznie uruchamiać inne aplikacje oraz wyszukiwać pliki znajdujące się na dysku komputera.

Główny interfejs aplikacji to minimalistyczne okienko wyszukiwania. Domyślnym skrótem klawiszowym wywołującym je jest prawy command + spacja. Dzięki LaunchBar nie tylko szybko odnajdziemy pliki i uruchomimy aplikacje zainstalowane na naszym Macu, ale także utworzymy nowe wydarzenia w systemowym kalendarzu lub ustawimy przypomnienie. Przeglądając wyniki wyszukiwania mamy możliwość eksplorowania zawartości katalogów, dostępna jest też opcja szybkiego podglądu po naciśnięciu spacji.

Podobnie jak w systemowej wyszukiwarce Spotlight, program umożliwia wykonywanie działań matematycznych. Przydatną funkcją jest także zapisywanie historii schowka, integracja z iTunes oraz możliwość tworzenia ścieżek (workflows), umożliwiających zautomatyzowanie pracy z programem.

LaunchBar to bardzo zaawansowane narzędzie, które zdecydowanie przyspiesza korzystanie z komputera. Program bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), w pełni funkcjonalnej przez 30 dni. Pełną wersję zakupić można na stronie dewelopera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!