LaunchBar 6.9.4

Strona główna Mac Akcesoria Zamienniki Spotlight
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

LaunchBar to inteligentna wyszukiwarka dla naszego Maca, która doskonale sprawdzi się jako zamiennik Spotlight. Za pomocą programu możemy między innymi błyskawicznie uruchamiać inne aplikacje oraz wyszukiwać pliki znajdujące się na dysku komputera.

Główny interfejs aplikacji to minimalistyczne okienko wyszukiwania. Domyślnym skrótem klawiszowym wywołującym je jest prawy command + spacja. Dzięki LaunchBar nie tylko szybko odnajdziemy pliki i uruchomimy aplikacje zainstalowane na naszym Macu, ale także utworzymy nowe wydarzenia w systemowym kalendarzu lub ustawimy przypomnienie. Przeglądając wyniki wyszukiwania mamy możliwość eksplorowania zawartości katalogów, dostępna jest też opcja szybkiego podglądu po naciśnięciu spacji.

Podobnie jak w systemowej wyszukiwarce Spotlight, program umożliwia wykonywanie działań matematycznych. Przydatną funkcją jest także zapisywanie historii schowka, integracja z iTunes oraz możliwość tworzenia ścieżek (workflows), umożliwiających zautomatyzowanie pracy z programem.

LaunchBar to bardzo zaawansowane narzędzie, które zdecydowanie przyspiesza korzystanie z komputera. Program bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), w pełni funkcjonalnej przez 30 dni. Pełną wersję zakupić można na stronie dewelopera.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

OS X może więcej: przegląd zamienników wyszukiwarki Spotlight

41
29.11.2015  •  Michał Sokołowski

Jedną z mocnych stron systemu OS X jest świetna wyszukiwarka Spotlight, która potrafi naprawdę bardzo wiele. To potężne narzędzie, dzięki któremu nie tylko błyskawicznie odnajdziemy pliki przechowywane na naszym dysku, ale również dokonamy prostych działań matematycznych, sprawdzimy pogodę, notowania giełdowe, kurs walut lub wynik ostatniego meczu ulubionej drużyny. Niestety w polskiej wersji systemu jej funkcjonalność jest mocno ograniczona. W tym zestawieniu przedstawiamy przegląd aplikacji, które są dobrymi zamiennikami rozwiązania firmy Apple, a niektóre z nich mogą jeszcze więcej. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza