LaunchControl LaunchControl 1.35.2

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program

LaunchControl to wygodny interfejs do zarządzania usługami launchd, systemowymi i użytkownika, w systemie macOS. Program świetnie zastąpi menedżera procesów i konsolowe narzędzie launchctl.

LaunchControl pokazuje wszystkie usługi i ich stan w sposób pozwalający szybko ocenić, czy stwarzają jakieś problemy. W przypadku błędów program od razu pokaże skrócony opis. W szczegółowym widoku można zobaczyć także ścieżki, atrybuty, parametry, sposób uruchamiania i wiele innych informacji. Długą listę usług można filtrować i przeszukiwać.

Włączanie i wyłączanie usług, a także ładowanie w razie potrzeby wymaga tylko jednego kliknięcia. Ponadto LaunchControl dostarcza interfejs dla każdego z kluczy konfiguracji. Lista automatycznie się dostosowuje do zaznaczonej w danym momencie usługi. Konfigurację można dostosować bez ręcznej edycji plików.

Domyślnie interfejs LaunchControl zawiera wszystkie udokumentowane funkcje launchd. Jeśli jednak potrzebna jest funkcja eksperymentalna albo nieudokumentowana, można przełączyć program na tryb zaawansowany. Nie zabrakło możliwości przeglądania logów.

WIele zadań można szybko uruchomić z poziomu belki systemowej, gdzie zagnieżdża się niewielkie menu z listą usług i statusem każdej z nich. Listę można ułożyć samodzielnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!