r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Launcher Google Now 1.4.large

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Launcher Google Now swoją premierę miał wraz z Nexusem 5. Z czasem trafił także na inne urządzenia z tej serii oraz Google Play Edition. Obecnie może pobrać go każdy posiadacz Androida o ile ma odpowiednią wersję systemu.

Kluczowym elementem launchera jest usługa Google Now ukryta po lewej stronie ekranu. Choć możliwości tego asystenta są ograniczone w naszym kraju, to nawet teraz stanowi przydatne narzędzie. Pogoda dla wybranego obszaru, ciekawy wydarzenia i miejsca, notowania giełdowe, trasy dojazdu do miejsc zapisanych w kalendarzu, ciekawe artykuły, to tylko część z jego możliwości. Podczas Mistrzostw Świata w Brazylii oferował szybki dostęp do wyników i informacji o drużynach, a nawet po możemy śledzić informacje o wybranych klubach sportowych. Do poprawnego działania niezbędne jest korzystanie z usług Googla. Przykładowo wyświetli nam wpisy z innych kalendarzy, ale na ich podstawie nie będzie wstanie wyliczyć czasu dojazdu.

Podobne treści już teraz można ujrzeć w wyszukiwarce Google, tu jednak mamy do nich szybszy dostęp. Launcher Google Now to także bardzo prosta lista aplikacji. Dla niektórych może nawet zbyt prosta, pozbawiona jakichkolwiek opcji sortowania, czy też wyszukiwania. Kolejnym charakterystycznym elementem to duże ikony, większe niż w konkurencyjnych launcherach. Na stałe otrzymujemy także wyszukiwarkę Google, która jest nieodłącznym elementem każdego okna.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ściągnij Launcher Google Now, póki jeszcze jest w sklepie. Aplikacja odejdzie na emeryturę

41
04.02.2017  •  Anna Rymsza

Korzystający z Launchera Google Now mogą czuć się lekko zaniepokojeni. Prosty, minimalistyczny Launcher, znany z Nexusów, ma wkrótce zniknąć ze sklepu Google Play. Launcher został udostępniony dla wszystkich użytkowników w 2014 roku. Aplikacja okazała się bardzo dobrym zamiennikiem dla telefonów, które były kupione z kolorowymi, krzykliwymi i skomplikowanymi launcherami i dla osób, które tęsknią za wyglądem „czystego” Androida na swoich urządzeniach. Niestety, Google Now Launcher nie był aktualizowany od maja ubiegłego roku, a niebawem zostanie usunięty ze sklepu. Wiemy o tym z listów do…

Niespodzianka: nowy launcher Google już dostępny. Odważne zmiany się opłaciły

25
03.08.2016  •  Maciej Olanicki

Wczoraj informowaliśmy o pierwszych przeciekach dotyczących zmian w launcherze rozwijanym przez Google, które trafić mają do stabilnej wersji wraz z premierą Nexusów od HTC. Dziś o zmianach w launcherze możemy powiedzieć zdecydowanie więcej, gdyż... jest on już dostępny do pobrania. Nie można powiedzieć, aby oprócz przytaczanych przez nas wczoraj zmian, pojawiło się wiele innych nowości. Usunięty został zatem przycisk wywołujący siatkę aplikacji, co teraz można zrobić za pomocą gestu przeciągnięcia w górę, a także pasek wyszukiwania, który wyświetli się po kliknięciu ikony z logo Google.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.