Launcher Google Now Launcher Google Now 1.4.large

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Launcher Google Now swoją premierę miał wraz z Nexusem 5. Z czasem trafił także na inne urządzenia z tej serii oraz Google Play Edition. Obecnie może pobrać go każdy posiadacz Androida o ile ma odpowiednią wersję systemu.

Kluczowym elementem launchera jest usługa Google Now ukryta po lewej stronie ekranu. Choć możliwości tego asystenta są ograniczone w naszym kraju, to nawet teraz stanowi przydatne narzędzie. Pogoda dla wybranego obszaru, ciekawy wydarzenia i miejsca, notowania giełdowe, trasy dojazdu do miejsc zapisanych w kalendarzu, ciekawe artykuły, to tylko część z jego możliwości. Podczas Mistrzostw Świata w Brazylii oferował szybki dostęp do wyników i informacji o drużynach, a nawet po możemy śledzić informacje o wybranych klubach sportowych. Do poprawnego działania niezbędne jest korzystanie z usług Googla. Przykładowo wyświetli nam wpisy z innych kalendarzy, ale na ich podstawie nie będzie wstanie wyliczyć czasu dojazdu.

Podobne treści już teraz można ujrzeć w wyszukiwarce Google, tu jednak mamy do nich szybszy dostęp. Launcher Google Now to także bardzo prosta lista aplikacji. Dla niektórych może nawet zbyt prosta, pozbawiona jakichkolwiek opcji sortowania, czy też wyszukiwania. Kolejnym charakterystycznym elementem to duże ikony, większe niż w konkurencyjnych launcherach. Na stałe otrzymujemy także wyszukiwarkę Google, która jest nieodłącznym elementem każdego okna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!