r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Launchpad Manager 1.0.7

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia systemowe

Launchpad Manager to prosta aplikacja do zarządzania listą aplikacji w systemowym Launchpadzie.

Galeria programu

Co prawda do podstawowej organizacji aplikacji w Launchpadzie nie potrzeba żadnego dodatkowego programu, opisywana aplikacja oferuje kilka przydatnych funkcji. Za pomocą Launchpad Managera w prosty sposób ułożymy aplikacje w porządku alfabetycznym lub jednym kliknięciem przywrócimy ułożenie ikon do oryginalnej kolejności. Ustawienia Launchpada można zapisać do pliku w celu późniejszego łatwego przywrócenia układu ikon za pomocą Launchpad Managera.

To jednak nie koniec możliwości aplikacji. Program umożliwia zmianę nazw, a także usuwanie ikony aplikacji z Launchpada bez usuwania danej aplikacji z systemu. W podobny sposób przekładać możemy również widgety w Dashboardzie, ponieważ wbrew nazwie aplikacja posiada taką możliwość.

Launchpad Manager pozwala na znacznie łatwiejszą organizację ikon w Lanuchpadzie niż jest to możliwe z poziomu systemu OS X. Kilka dodatkowych opcji czyni z niego bardzo przydatne narzędzie dla każdego użytkownika Maca. Aplikacja dostępna jest za darmo w wersji demo o ograniczonych możliwościach. Nie można za jej pomocą przenosić ikon grupowo, wczytywać zapisanego wcześniej układu ikon i sortować ich alfabetycznie. Aby pozbyć się wymienionych ograniczeń konieczny jest zakup pełnej wersji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.