Laundry Day - Care Symbol Reader Laundry Day - Care Symbol Reader 1.0

Strona główna iOS Dom Inne programy dla domu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Laundry Day - Care Symbol Reader to aplikacja przydatna dla tych, którzy zawsze zastanawiają się, co oznaczają poszczególne symbole dotyczące zasad prania umieszczone na metkach ubrań.

Tajemnicze ikony sugerujące, jak należy prać daną tkaninę, wielu osobom często spędzają sen z powiek. Nie są to bowiem znaki powszechnie znane i zdarza się, że przed uruchomieniem pralki sprawdza się ich znaczenie w wyszukiwarkach internetowych. Aplikacja Laundry Day - Care Symbol Reader powstała po to, aby nieco uprosić proces rozszyfrowywania znaków na metkach.

Program posiada wbudowany skaner, który działa podobnie, jak skaner kodów QR. Wystarczy uruchomić aplikację i podsunąć metkę pod aparat fotograficzny. Program wyszuka wytłumaczenie dotyczące każdego z symboli. W aplikacji znajdziemy też przystępną bazę poszczególnych znaków dotyczących zasad prania tkanin, podzieloną na kategorie takie, jak pranie, wybielanie lub suszenie. Program zawiera też garść porad i wskazówek dotyczących zarówno wykorzystania wszystkich możliwości pralek automatycznych, jak też ułatwiania samego prania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!