Lazesoft Recover My Password 4.3.1 Home Edition

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lazesoft Recover My Password to darmowe (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzie pomocne w przypadku kiedy zapomnieliśmy hasła do naszego konta użytkownika w systemie Windows. Z jego pomocą, w kilku prostych krokach zresetujemy hasło do konta administratora, jak również każdego innego użytkownika komputera.

Program daje użytkownikowi możliwość utworzenia nośnika rozruchowego (CD/USB), z poziomu którego należy uruchomić komputer. Po tej operacji możliwe jest zresetowanie utraconego hasła do konta administratora, administratora domeny lub dowolnego innego konta użytkownika w systemie Windows. Narzędzie z powodzeniem posłużyć może również do odczytu numeru licencyjnego Windows oraz wyłączenia mechanizmu wygasania haseł do kont użytkowników.

Lazesoft Recover My Password wspiera środowiska wielosystemowe, obsługuje dyski IDE, SCSI, SATA, USB, SAS itp., a także systemy plików FAT, FAT32 oraz NTFS. Aktualna wersja współpracuje z systemami rozruchowymi BIOS i UEFI.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!