Lcd Express 2.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja służy do projektowania napisów dla wyświetlaczy alfanumerycznych LCD ze sterownikiem HD44780. Na szczególną uwagę zasługuje przejrzysty edytor zestawów znaków definiowanych przez użytkownika, edytor wizualny dla różnych formatów matryc oraz możliwość symulacji multipleksowania pamięci CG RAM. Program potrafi wygenerować kod dla mikroprocesorów z rdzeniem AVR w różnych konfiguracjach.

Uwaga!

Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework v2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 27.01.2012 11:43

Sporo praca napewno nie zmarnowanej. POLECAM !

  #2 31.07.2011 12:08

44780 z tego co wiem jest najpopularniejszym sterownikiem do wyświetlaczy... W większości przypadków w zupełności wystarcza.

  #1 20.09.2007 01:28

widać sporo pracy... ale pytanie - po co?
skoro aplikacja ogranicza sie do sterownika 44780.
w zasadzie wszystko w serwisach specjalistycznych było (polecam avrfreaks). Jeśli chodzi o polskie znaki i tak nie da się zdefiniować wszystkich :)