League of Angels Paradise Land: mobilne, turowe RPG w świecie LoA

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeśli lubicie turowe starcia i fantasy, warto zagrać w zupełnie nową grę League of Angels – Paradise Land na Androidzie lub iOS-ie. To turowa gra RPG z elementami MOBA i Roguelike, osadzona w fantastycznym świecie gry League of Angels, w którą możecie zagrać w przeglądarce.

W League of Angels II możecie zagrać na stronie dobregry.pl.

Chodzi jak zwykle o to, by odnaleźć artefakt aniołów, który pozwoli zmienić losy świata i zatrzymać Apokalipsę. Gracz musi zebrać drużynę, awansować jej członków na kolejne poziomy i rozwijać umiejętności. Gra jest niezwykle estetyczna i daje ogromne możliwości rozwijania postaci, także wyposażeniem, mistycznymi kamieniami i potężnymi błogosławieństwami, które zwiększają moc postaci. Warto zwrócić uwagę na to, że przy projektowaniu dynamicznie generowanych poziomów pracował ten sam artysta, co przy Grand Theft Auto 5.

League of Angels – Paradise Land ma kilka trybów rozgrywki, w tym klasyczną kampanię fabularną. Można samodzielnie przejść Honor Trial, który niewiele różni się od dobrze znanych gier typu eksploracja podziemi. Labirynth pozwala znajdować ukryte skarby i toczyć walki z potężnymi bossami. Arena to oczywiście starcia między graczami z całego świata, a ponadto można przyłączyć się do Gildii i wspólnie ze znajomymi piąć się w rankingach.

Na koniec warto zwrócić uwagę na to, że gra jest dostępna w języku polskim, a instrukcje i podpowiedzi prezentuje Gal Gadot. Niebawem zobaczymy ją na ekranach kin w nowej odsłonie Wonder Woman.

League of Angels – Paradise Land znajdziecie w naszej bazie aplikacji dla Androida i iOS-a.

© dobreprogramy
s