League of Legends PBE

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

League of Legends PBE to amerykańska przestrzeń testowa do sprawdzania wersji jeszcze przed jej oficjalną premierę na serwerze LoL’a.

PBE (Public Beta Environment) to testowy serwer zlokalizowany w Ameryce Północnej, służący do sprawdzenia oficjalnych modyfikacji, jeszcze przed ich oficjalnym wprowadzeniem na ogólnoświatowy serwer LoL. Jest to miejsce do wykrywania i zgłaszania błędów, eksperymentalnych zmian dla klienta, bohaterów, systemu powiadamiania, mechaniki gry i tym podobnych.

By dołączyć do grona PBE należy udać się na ich oficjalną stronę i zalogować danymi z normalnego klienta gry. System zweryfikuje jakość konta i sprawdzi poziom honoru gracza (musi być III poziom). Po zaakceptowaniu, otrzymujemy nowy nick i hasło i pobieramy dodatkowego klienta.

Zawartość PBE drastycznie różni się od domyślnego klienta, gdyż wiele elementów gry jest zablokowanych. Z racji działania tylko jednego serwera testowego, mogą następować opóźnienia. Jednak by ułatwić testowanie jeszcze nie wprowadzonej zawartości, każdy z graczy otrzymuje aż 3000 RP dziennie za każdorazowe rozegranie meczu!

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!