r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LectureNotes 2.7.17

Strona główna Android Akcesoria Notesy

LectureNotes to aplikacja przygotowana specjalnie z myślą o robieniu notatek odręcznych na tablecie i smartfonie. Do korzystania z niej warto mieć rysik.

Aplikacja pozwala pisać na klawiaturze Androida, ale powstała przede wszystkim do notowania ręcznego. Przy tworzeniu notatnika można ustawić jego kolor, wzór kartek i rozmiar każdej strony. Pisać można różnymi typami narzędzi w różnych kolorach, łącznie z takimi imitującymi ołówki. Fragmenty warstwy z rysunkami można wycinać, kopiować i wklejać w inne miejsca, tekstowe zaś można przeszukiwać.

r   e   k   l   a   m   a

W tle notatek można podkładać także grafiki, na przykład slajdy z prezentacji, schematy bądź pomocne ilustracje, na których naniesione zostaną dodatkowe informacje.

Aplikacja daje szerokie możliwości eksportu notatek jako grafiki lub dokumenty, a także dla różnych usług jak OneNote czy Evernote. Z zewnętrznymi aplikacjami można także dołączać do notatek nagrania dźwiękowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z czym na wykład? Przegląd programów do notowania dla studentów (2016)

52
OPROGRAMOWANIE 23.09.2016 | Anna Rymsza

Choć nie zapewni to sukcesu, zaczynając kolejny rok akademicki warto obiecać sobie sumienne notowanie na wykładach i utrzymywanie porządku w materiałach. Rok akademicki lada chwila się rozpędzi, więc warto już zapewnić sobie odpowiednie narzędzia do organizacji pracy. Narzędzi dla studentów nie brakuje, a poniżej przedstawiam kilka ciekawych aplikacji, które warto przetestować na wykładach i zajęciach. OneNote Jeśli ktoś jednak woli rozwiązania dobrze znane, a przy tym sprawdzone i cenione także w naszej redakcji, warto sięgnąć po OneNote dla Windowsa, macOS, Androida lub iOS. Aplikacje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.