r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LeechGet 2007 Plug-in

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wtyczka dodająca do menadżera plików LeechGet 2007 obsługę takich przeglądarek jak Mozilla Firefox, Netscape i Opera. Szczegółowe instrukcje instalacji dostępne są na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 30.04.2010 19:47

mam pytanie czy to też działa na przeglądarce "Google Hrome"

  #3 12.10.2008 23:31

zainstalowałem tą wtyczke(pod Opere), ale dalej nic nie mogę ściągnąć zamiast pliku 20Mb ściąga mi tylko po kilka kb i to za każdym razem

  #2 17.01.2008 10:27

Kombo | IPHASH : PT-HP-YF-BE | 16.01.2008, 18:13

Co Ci nie gra??

Potrzebna jest ona do tego, żeby zintegrować program LeechGet z wyżej wymienionymi przeglądarkami. Jeszcze prościej. Dzięki temu pluginowi możesz zacząć pobieranie interesującej rzeczy z poziomu przeglądarki z menu kontekstowego. Na podobnej zasadzie działa flashgot

"Można było poinformować o tym w opisie programu."
Szczegółowe instrukcje instalacji dostępne są na stronie producenta.

wejdź, poczytaj.

  #1 16.01.2008 19:13

W opisie programu LechGet,jast napisane,że ,,LeechGet 2007 integruje się z takimi przeglądarkami jak Internet Explorer 6/7, Mozilla Firefox, Netscape, i Opera."Moje pytanie,to po co ta wtyczka?Można było poinformować o tym w opisie programu.Coś tu nie gra.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.