Left 4 Dead 2 za darmo tylko w Święta

Strona główna Aktualności

O autorze

Programista .NET i innych technologii Microsoft. Prywatnie fanboy wszystkiego, co jest związane z Windows Phone. W wolnej chwili wspomina lepsze czasy, kiedy królowała Amiga. Uwielbia jazdę rowerem i biegi długodystansowe.

Święta w pełni, a zatem większość z nas liczy na prezenty od najbliższych i znajomych. Jeśli jesteście graczami i posiadacie konto na Steam, to dodatkowo możecie dostać dużą niespodziankę pod choinkę od Valve. W tym roku twórcy m.in. ubóstwianego Half-Life uraczyli nas darmową kopią gry Left 4 Dead 2, ale tylko na Święta! Warto się spieszyć, gdyż promocja jest aktywna do godziny 19.00 w dniu dzisiejszym. Zakup darmowej gry możliwy jest przez stronę www lub z poziomu aplikacji Steam.

Left 4 Dead 2 to genialna kontynuacja gry wydanej w roku 2008. Akcja dzieje się w świecie opanowanym przez zombie. Rozrywka nastawiona jest na kooperację, a gracz wciela się w jednego z czterech bohaterów. Obie gry uzyskały bardzo wysokie noty recenzentów i są jednymi z lepszych pozycji w swoim gatunku. Dla Left 4 Dead 2 warto założyć konto na Steamie (jeśli ktoś jeszcze nie ma).

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję