Lefthand Pełna księgowość 5.5.00-6032

Strona główna Windows Firma Programy finansowo-księgowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lefthand Pełna księgowość to program finansowo-księgowy pozwalający na zarządzanie małymi i średnimi firmami rozliczającymi się w oparciu o Pełne Księgi Handlowe. Program wzbogacono o bogaty zbiór dodatkowych modułów umożliwiających m.in. obsługę kadr i płac, zarządzanie środkami trwałymi, zarządzanie gospodarką magazynową oraz fakturowanie.

Najważniejszym atutem aplikacji Lefthand Pełna księgowość księgowość jest możliwość przenoszenia danych pomiędzy komputerami z zainstalowanym systemem Windows i Linux. Program jako jeden z nielicznych udostępniony został dla tych dwóch platform. W przypadku systemu Linux wspieranych jest wiele najpopularniejszych dystrybucji tego system: Fedora, Mandriva, Aurox, SuSe, KUbuntu, Slackware czy Debian.

Lefthand Pełna księgowość przeznaczona jest dla spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek partnerskich wykonujących działalność gospodarczą i gospodarstw rolnych. Program posiada moduł sprzedażowy, magazynowy i proste zarządzanie kontaktami, obsługę zamówień, wydruk faktur w wielu językach i wiele innych.

Ponadto program oferuje takie funkcje jak analiza logowań do aplikacji, możliwość pracy w sieci LAN, Internet itp., możliwość uruchomienia programu z poziomu przeglądarki internetowej (wykorzystując oprogramowanie nxserver), eksport danych z okien przeglądania do arkusza kalkulacyjnego i do formatu PDF czy eksport danych z raportów znakowych do arkusza kalkulacyjnego.

Ograniczenia wersji testowej

Wersja trial programu działa w pełni funkcjonalnie przez 35 dni. Po tym czasie należy zakupić licencje by móc kontynuować pracę z programem. Ponadto program wyświetla reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

funkcjonalny, łatwy w obsłudze, z wersją na Linuxa i Windowsa
brak
ocena użytkownika
05.07.2016 09:38 • Recenzja do wersji 4.4.00-5548

W 100% spełnia moje oczekiwania. Są podręczniki z instrukcją obsługi jak również już na etapie testowania istnieje możliwość kontaktu z działem pomocy technicznej (co nie zdarza się za często). Co ważne, istnieje też możliwość negocjacji ceny jak i zakupu w leasingu. Bardzo fajny program, polecam!

łatwy, funkcjonalny, możliwość negocjacji ceny
Brak minusów
ocena użytkownika
21.10.2014 13:55 • Recenzja do wersji 3.5.00-5151

Na prawdę dobry program, nie jest drogi w porównaniu z innymi tego typu, przyjemny dla oczu - nie męczy. Na stronie podręcznik z całą instrukcją obsługi (w PDF). Polecam!