reklama

Legendary Pictures ujawnia obsadę filmu Warcraft

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Po ustaleniu konkretnej daty premiery filmu Warcraft, opartego na popularnej marce firmy Blizzard, Legendary Pictures wzięło się ostro do roboty. Potwierdzono wreszcie chociaż po części obsadę ambitnego projektu, szykowanego na 11 marca 2016 roku. Na razie nie możemy się niestety cieszyć z wielkich gwiazd. Skład aktorski to na chwilę obecną raczej bohaterowie drugiego planu w kinówkach oraz twarze znane z seriali.

Fani filmów akcji zapewne jako tako skojarzą uroczą Paulę Patton, ale z Travisem Fimmelem, Tobym Kebbelem, Robertem Kazinskym albo Benem Fosterem będą mieli problem. Chyba że ktoś dodatkowo przemęczył się z X-Men III: Ostatni bastion, to tego ostatniego może pamiętać z roli uskrzydlonego Warrena Worthingtona. Dołączyć do nich miałby Dominic Cooper. Pozostałe szczegóły Warcrafta się nie zmieniły. Scenariusz to dzieło Charlesa Levitta i Duncana Jonesa, ze strony Blizzarda nad projektem czuwają Mike Morhaime oraz Paul Sams. Zdjęcia rozpoczną się w styczniu w Vancouver.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić