Legia Legia

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Legia Warszawa to oficjalny produkt klubu piłkarskiego o tej samej nazwie, przeznaczony na urządzenia z systemem Windows Phone w wersji od 7 do 10.

Trzeba przyznać, że aplikacja mobilna warszawskiej Legii to produkt technologiczny z wyższej półki. W programie mamy dostęp do podstawowych informacji o klubie: jego zawodnikach (zdjęcia plus biogramy) i trenerach, stadionie, o innych sekcjach sportowych Legii... Znajdziemy też praktyczny samouczek dla osób, które wybierają się na stadion Legii po raz pierwszy. Aplikacja oferuje też bogatą bazę informacji o Legii, w tym galerie zdjęć i filmy - zarówno te na serio, jak też te pokazujące życie klubu z przymrużeniem oka. Aplikacja pozwala też dodać do kalendarza wpisy przypominające o kolejnym meczu legionistów, zawiera też ułatwienie dla osób, które mają małe pakiety danych mobilnych, bo pozwala ustawić aktualizowanie danych tylko w sieci WiFi.

W aplikacji Legii Warszawa możemy też wyrobić Kartę Kibica oraz kupić bilet na mecz za pomocą smartfonu lub tabletu. Moduł płatności obsługuje PayU. Wszystko podane jest w ładnej dla oka oprawie graficznej, można powiedzieć, że dość minimalistycznej, opartej na bieli kolorystyce. Oficjalna aplikacja Legii Warszawa powinna posłużyć za wzór innym klubom polskiej Ekstraklasy piłkarskiej, które chciałyby stworzyć podobne oprogramowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!