Legimi - ebooki bez limitów 3.0.0.3

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Legimi - ebooki bez limitów to oficjalna aplikacja usługi o tej samej nazwie. Dzięki niej możemy czytać nasze ebooki, zakupić nowe, a także korzystać z modelu subskrypcji.

Aby skorzystać z podstawowych możliwości programu nie musimy zakładać konta. Bez niego mamy dostęp do darmowych pozycji w sklepie, fragmentów książek oraz czytnika ebooków dodanych z konta OneDrive bądź też karty SD. Konto jest jednak niezbędne gdy zdecydujemy się na zakup książek, bądź też skorzystanie z usługi ebooki bez limitów. Dzięki niemu możemy również synchronizować nasze dane, w tym postęp czytania pomiędzy różnymi urządzeniami.

Tryb czytnika nie odbiega znacząco od innych aplikacji tego typu. Pozwala zmienić rozmiar czcionki, aktywować tryb nocny, dodać notatki, czy też edytować odstępy. Najbardziej przydatne z nich umieszczono na dolnej belce, a bardziej szczegółowe ukryto w opcjach. Interfejs choć ma pewne cechy charakterystyczne dla Windows Phone nie wygląda zbyt ładnie.

Na uwagę zasługuje także wspomniana już usługa ebooki bez limitów. Pozwala ona na czytanie książek bez potrzeby ich zakupu, a jedynie przy opłacaniu miesięcznego abonamentu. Do wyboru jest kilka różnych pakietów.

Aplikacja Legimi - ebooki bez limitów sprawdza się zarówno jako darmowy czytnik ebooków (posiada najważniejsze opcje), jest też ciekawą usługą zarówno dla tych co książki kupują, jak i chcą sprawdzić wersję abonamentową.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W Legimi na Androidzie poczytasz i posłuchasz. 3 książki są dostępne za darmo

9
28.07.2016  •  Anna Rymsza

Użytkownicy urządzeń z Androidem od dziś mogą nie tylko czytać ile zachcą, płacąc miesięczny abonament, ale również słuchać książek w Legimi. Funkcja ta będzie dostępna gdy tylko aplikacja Legimi zostanie zaktualizowana. Usługa dostępna jest również dla osób, które już korzystają z subskrypcji, ale w wersji „Bez limitu”, czyli w cenie 32,99 zł miesięcznie. Z okazji pojawienia się nowej wersji aplikacji, wspólnie z wydawcami Legimi przygotowało do czytania i słuchania książki bestsellerowych autorów, po które każdy może sięgnąć za darmo. Od dziś usługa Książki w chmurze w Legimi umożliwia…

Dzięki Samsungowi i Legimi w abonamencie posłuchamy audiobooków

18
28.04.2016  •  Anna Rymsza

Legimi i Samsung znów zaskakują polskich miłośników literatury. Poza dostępem do 15 tysięcy e-booków abonament da dostęp także do audiobooków, by można było czytać i słuchać w ramach jednej usługi. Tym samym polscy klienci mają swobodny dostęp do literatury w dowolnym formacie. Ośmielę się stwierdzić, że Legimi znów jest pionierem na polskim rynku cyfrowych książek. Poznańska usługa wprowadziła możliwość naprzemiennego słuchania i czytania książek dostępnych w abonamencie. Z czasem asortyment będzie się poszerzał i docelowo obejmie cały katalog książek dostępnych w abonamencie.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych