Legimi - ebooki bez limitów Legimi - ebooki bez limitów 3.0.0.3

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Legimi - ebooki bez limitów to oficjalna aplikacja usługi o tej samej nazwie. Dzięki niej możemy czytać nasze ebooki, zakupić nowe, a także korzystać z modelu subskrypcji.

Aby skorzystać z podstawowych możliwości programu nie musimy zakładać konta. Bez niego mamy dostęp do darmowych pozycji w sklepie, fragmentów książek oraz czytnika ebooków dodanych z konta OneDrive bądź też karty SD. Konto jest jednak niezbędne gdy zdecydujemy się na zakup książek, bądź też skorzystanie z usługi ebooki bez limitów. Dzięki niemu możemy również synchronizować nasze dane, w tym postęp czytania pomiędzy różnymi urządzeniami.

Tryb czytnika nie odbiega znacząco od innych aplikacji tego typu. Pozwala zmienić rozmiar czcionki, aktywować tryb nocny, dodać notatki, czy też edytować odstępy. Najbardziej przydatne z nich umieszczono na dolnej belce, a bardziej szczegółowe ukryto w opcjach. Interfejs choć ma pewne cechy charakterystyczne dla Windows Phone nie wygląda zbyt ładnie.

Na uwagę zasługuje także wspomniana już usługa ebooki bez limitów. Pozwala ona na czytanie książek bez potrzeby ich zakupu, a jedynie przy opłacaniu miesięcznego abonamentu. Do wyboru jest kilka różnych pakietów.

Aplikacja Legimi - ebooki bez limitów sprawdza się zarówno jako darmowy czytnik ebooków (posiada najważniejsze opcje), jest też ciekawą usługą zarówno dla tych co książki kupują, jak i chcą sprawdzić wersję abonamentową.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!