Lekarz dla zwierząt Lekarz dla zwierząt 1.2.3

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lekarz dla zwierząt to darmowa gra edukacyjna dla młodszych użytkowników smartfonów i tabletów.

Nauka przez zabawę

Lekarz dla zwierząt łączy przyjemne z pożytecznym. W trakcie rozgrywki dzieci będą mogły wykonać szereg czynności (np. prześwietlenie, bandażowanie i zakraplanie oczu), którymi na co dzień zajmują się lekarze, by dowiedzieć się, jak wygląda ich praca. Dowiedzą się, co należy zrobić, gdy pacjent zgłosi się ze złamaniem, zwichnięciem, przeziębieniem lub wieloma innymi chorobami.

Proste sterowanie

Chcąc zachęcić wszystkie dzieci do nauki przez zabawę, autorzy Lekarza dla zwierząt przygotowali nieskomplikowany system sterowania. Wszystkie zadania wykonujemy jednym palcem, dzięki czemu z opanowaniem działania aplikacji poradzą sobie użytkownicy w każdym wieku.

Kolorowa oprawa wizualna

Lekarz dla zwierząt to gra przyjazna dzieciom. Grafika jest niezwykle kolorowa i przyjemna dla oka. Pacjentów ukazano w formie przesympatycznych zwierząt, takich jak np. żyrafa, pingwin, miś, lew, panda czy słoń.

Za darmo

Za ściągnięcie gry Lekarz dla zwierząt nie są pobierane żadne opłaty. Gra zawiera jednak reklamy, które można wyłączyć po uiszczeniu opłaty w wysokości 21,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • prosta gra edukacyjna dla dzieci
  • zobacz jak wygląda praca lekarza
  • pomóż chorym zwierzętom
  • bardzo proste sterowanie
  • można grać za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!