Recenzja Lenovo YOGA 900

W ramach akcji "Przetestuj sprzęt od Lenovo" przez ostatnie dni miałem okazję sprawdzić w codziennym użyciu tytułowy ultrabook konwertowalny - Yoga 900. Skąd ten wybór?Powodów było kilka: chęć sprawdzenia sprzętu, który powinien móc konkurować z ofertą Apple nie tylko na papierze lecz także w praktyce, chęć wypróbowania czegoś podobnego do posiadanego Smart PC Samsunga i wreszcie chciałem zobaczyć, czy ekran 13,3" jest na co dzień wygodny. Czy YOGA 900 spełnia pokładane w niej oczekiwania?

Zestaw i wykonanie

Moja dwutygodniowa przygoda z Lenovo K5

Na wstępie dziękuję redakcji portalu DobreProgramy i i firmie Lenovo za możliwość wzięcia udziału w testach smartfona Lenovo K5. Dwa tygodnie minęły i w końcu trzeba by co nie co na jego temat napisać. Przepraszam, że na wpis przyszło czekać tak długo, niestety najpierw dysk odmówił posłuszeństwa i utraciłem część danych, na czym niestety trochę ucierpiał wpis a kilka dni temu padła płyta główna w komputerze więc nie bardzo miałem jak dokończyć wpis.

Laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900 — ogólne wrażenie

W ramach akcji przetestuj sprzęt od Lenovo otrzymałem na okres dwóch tygodni laptop konwertowalny Lenovo YOGA 900. Cieszy mnie to bardzo, że w moje ręce trafił właśnie taki sprzęcik.

Urządzenie już po wyciągnięciu z pudełka zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Laptop jest po prostu bardzo ładnie wykonany i wszystko jest dobrze spasowane. Posiada on obudowę w kolorze szampańskiego złota. Jestem pierwszy raz w posiadaniu laptopa w takiej wersji kolorystycznej. Osobiście ten kolor przypadł mi do gustu.

Motorola Moto 360 2 generacji — recenzja na sportowo

Moto 360 jest ciekawym smartwatchem, który będzie kupowany jako "przedłużenie" smartfonu. Otrzymywanie SMSów, powiadomień, szybsza i łatwiejsza komunikacja z zewnętrznymi usługami. To i wiele więcej otrzymamy wraz z przygarnięciem zegarka od Motoroli.

Przekonajmy się jednak, jak Moto 360 sprawdzi się w roli zegarka sportowego. Jeśli wydajemy na sprzęt na nadgarstek prawie 1.5 tyś zł byłoby miło, jakby mógł on spełniać także rolę zegarka sportowego.

Przetestuj sprzęt od Lenovo, czwarta tura przed nami!

Kontynuujemy zabawę, związaną z testowaniem sprzętu firmy Lenovo. Mam nadzieję, że bawicie się dobrze, bo przed Wami kolejna piątka blogerów, do których pojadą wybrane wcześniej urządzenia. Testerzy, u których już wcześniej pojawił się sprzęt firmy Lenovo, dzielą się swoimi opiniami na specjalnym blogu akcji.

Zapraszamy więc wspólnie z Lenovo do testów, a oto kolejna grupa testerów, do których, w ciągu najbliższych dni wyślemy ich upragnione urządzenia:

Lenovo Yoga Tab 3 Pro — tablet z rzutnikiem, czy rzutnik z tabletem?

Jeszcze nie zacząłem recenzji, a już zdradziłem główną niespodziankę jaką przygotowała firma Lenovo projektując swój nowy tablet z serii Yoga. Mimo to wierzę, że warto napisać parę słów o tym sprzęcie. Zacznijmy jednak od początku.

Jak wiadomo książkę ocenia się po okładce, a sprzęt po kartonie. No... może nie do końca jest to prawda, ale kto nie lubi ładnie opakowanego urządzenia, niech pierwszy rzuci kamieniem. A w kwestii opakowania Lenovo wypada nieprzeciętnie - niepozornie wyglądające z zewnątrz i bardzo schludne wewnątrz - w takim właśnie pudełku dostajemy sprzęt.

Przetestuj sprzęt od Lenovo, rusza trzecia tura!

Zabawa w testowanie sprzętu Lenovo trwa w najlepsze. Wybraliśmy kolejną piątkę blogerów, do których pojedzie upragniony sprzęt. Dotychczasowi testerzy, u których pojawił się sprzęt firmy Lenovo dzielą się swoimi opiniami na specjalnym blogu akcji. Nadal można też zgłaszać chęć uczestnictwa w naszej zabawie. Planowana jest jeszcze jedna tura. Jeśli nie ma Cię na liście, nic straconego. Wyślij zgłoszenie i testuj sprzęt Lenovo a swoją opinią podziel się ze społecznością dobrychprogramów.

Kobiece spojrzenie na Lenovo YOGA 900

Nigdy nie miałam okazji brać udziału w testach sprzętu, więc tym bardziej ucieszyłam się, gdy w mojej skrzynce mailowej wylądowała wiadomość od redakcji portalu, że zostałam wytypowana do testu YOGI 900 w drugiej turze "Testów sprzętu z Lenovo". Bardzo serdecznie dziękuję!

Dlaczego wybrałam laptop konwertowalny, a nie coś innego? Powodów jest kilka- nigdy nie miałam do czynienia z tego typu sprzętem, ciekawiło mnie jego wykonanie, jak również to, że szukam czegoś co będzie godnym zamiennikiem dla wysłużonego już Sony Vaio VGN-NR38E.