Lenovo Yoga 900 — ostatni rozdział recenzji. Funkcja „tablet” i końcowa konkluzja

W poprzednim wpisie przedstawiłem krótko sprawy związane z graniem na Yodze: "Cz.3 W ringu..." - czas na ostatni wpis i wyciągnięcie wniosków.

Czy funkcja tabletu to istota mobilności tego 2w1 ? Hmm... Musimy na chwilę wrócić do początku. Pierwsza rzecz w Yodze, która na samym początku, przykuła moją uwagę to naturalnie jej niesamowity ekran Yogi. Mamy tu IPS QHD+ o rozdzielczości 3200 x 1800 pikseli.

Moje wrażenia z testowania Lenovo Motorola Moto X Force

Kontynuuję testowanie smartfona Lenovo Motorola Moto X Force, który otrzymałem w ramach akcji "Przetestuj sprzęt od Lenovo".

Przetestowałem ten telefon w benchmarku Antutu i osiągał wynik 91000, czyli całkiem sporo, jak dobrze pamiętam taki Huawei P9 ma 70000 więc ten ma więcej :), szybkość tego telefonu czuć, nic się nie tnie, wszystko działa idealnie.

Screen z antutu (aż 90000 pktów) i quadranta

Rozpoczynam testy Lenovo Motorola Moto X Force

Dostałem telefon Lenovo Motorola X Force do testów od firmy Lenovo i jej partnera serwisu Dobreprogramy. Dziękuję :)

To mój 1 wpis na blogu.Zabawę czas zacząć !

Moja opinia

Całkiem ciekawy telefonik, szybki, ekran bardzo wyraźny, szybko się ładuje - pewnie zasługa trybu turbo ładowania. Za jakiś czas będzie recenzja, narazie będę pisał wrażenia z użytkowania.

Przetestuj sprzęt od Lenovo, rusza wysyłka sprzętu!

Ogłoszona niedawno zabawa Przetestuj sprzęt od Lenovo, zgarnij nagrody, właśnie nabiera rozpędu. Przygotowany sprzęt ruszy na dniach do blogerów, którzy zostali wybrani przez grono redakcyjne. Nie było łatwo, ilość zgłoszeń przerosła zdecydowanie nasze oczekiwania. Uporaliśmy się jednak z natłokiem zgłoszeń i jesteśmy gotowi do rozesłania upragnionego sprzętu. Jeśli nie ma Cię na liście nic straconego.