r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lenovo Vibe Z, topowy smartfon z obsługą dwóch kart SIM

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Lenovo wprowadziło na rynek nie lada gratkę – topowego smartfona z bardzo mocną specyfikacją i obsługą dwóch kart SIM. Model Vibe Z (K910) będzie idealnym uzupełnieniem serii A, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników, również tych z Polski.

Vibe Z posiada 5,5-calowy ekran wyświetlający rozdzielczość 1080×1920 pikseli. Za obliczenia odpowiada popularny czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 800 taktowany częstotliwością 2,2 GHz, wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej i układ graficzny Adreno 330. Taka specyfikacja pozwoliła na uzyskanie 34 tysięcy punktów w testach AnTuTu. Lenovo wyposażono również w dwa moduły foto-wideo, 13-megapikselowy zapisujący wideo w rozdzielczości Full HD i 5-megapikselowy służący do komunikacji internetowej. Na dane przewidziano 16 GB pamięci wbudowanej, ale niestety bez możliwości jej rozszerzenia. Smartfon, czego nie widać na załączonych zdjęciach, ma zaledwie 6,9 milimetrów grubości.

Producent nie podaje jeszcze ceny, ani konkretnej daty wprowadzenia Vibe Z do sprzedaży. Informuje tylko, o dostępności aktualizacji systemu Jelly Bean 4.2.2 do wersji KitKat 4.4. Miejmy nadzieje, że ten model szybko zagości na sklepowych półkach, a u nas chociażby na internetowych aukcjach.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.