r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Lens Launcher 2.3.9

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Lens Launcher to launcher na smartfony i tablety, umożliwiający szybki dostęp do zainstalowanych programów.

Program oferuje prosty mechanizm nawigacji po liście programów dostępnych na urządzeniu. Wyświetla je w formie małych ikon, z których wszystkie dostępne są na jednym pulpicie na ekranie głównym. Przewijanie sprawia, że ikony, na które najedziemy ruchem palca, są powiększane, a samemu gestowi przesuwania towarzyszy efektowna animacja.

Aplikacja oferuje proste możliwości konfiguracji. Użytkownik może zmienić rozmiar ikon, efekt skalowania i rozproszenia ikon w trakcie ich animowania.

Aplikacja powstała w ramach projektu Android Experiments, a jej kod źródłowy jest otwarty i można go znaleźć na GitHubie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Lens – testujemy nowatorski i genialny w swojej prostocie launcher na Androida

46
18.05.2016  •  Maciej Olanicki

W ostatnim czasie informowaliśmy o zakończeniu konkursu Android Experiments, w który wyłoniono najbardziej innowacyjne, przynajmniej według Google, pomysły na Androida. Dziś jednak dostępny jest już Lens Launcher, który mimo że nie został wyróżniony, to bez wątpienia jest jednym z najciekawszych i najlepszych dostępnych aktualnie launcherów. Podstawą Lens Launchera jest posunięta do ekstremum prostota – po jego pierwszym uruchomieniu można odnieść wrażenie, że twórca więcej androidowemu interfejsowi odjął, niż dodał. Nie znajdziemy tu bowiem skrótów czy dolnego panelu przycisków,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.