Leo's Fortune Leo's Fortune 2015.515.1432.1402

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Leo's Fortune to udane i bardzo pomysłowe połączenie prostego pomysłu na rozgrywkę z artystycznym, pełnym dbałości o szczegóły wykonaniem. Dzięki temu prosta gra zręcznościowa, wybija się na tle swoich konkurentów.

Leo's Fortune swoim wykonaniem i narracją przypomina baśń. W świat gry wprowadza nas intro, a kolejne wątki fabularne uzasadniają podróż naszego bohatera. Choć jest to tylko dodatek, bardzo dobrze spina pozostałe elementy tego tytułu. Mechanizm rozgrywki to połączenie platformówki z grą logiczną.

Zagadki w dużej mierze skupiają się na specjalnych zdolnościach naszego bohatera. Może on zmieniać swoją wielkość, kurcząc się, bądź też nadymając niczym balon. Misje podzielono na kilka aktów, wraz z nowymi wyzwaniami otrzymujemy graficzne podpowiedzi jak je rozwiązać.

Ważnym elementem platformówek jest sterowanie. Mamy tu dwa modele: klasyczny oparty o przyciski oraz domyślny i bardziej wygodny oparty o gesty. Z poziomu opcji możemy dowolnie je przełączać. Niestety Leo's Fortune nie wspiera usługi Xbox Live. Najważniejszym elementem jest jednak oprawa. To ona wyróżnia ten tytuł na tle innych. Piękna baśniowa grafika, dopełniona klimatyczną muzyką i narracją bohatera. Choć gra nie posiada wersji próbnej, zdecydowanie warta jest swej ceny. Dodatkowo dostępna jest w wersji uniwersalnej. Możemy w nią grać zarówno na Windows 8 jak i Windows Phone dokonując jednego zakupu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!