Lep's World 3 Lep's World 3 3.7.3

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Lep's World to seria prostych platformówek, która już na dobre zadomowiła się na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. We wszystkich edycjach wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Część trzecia rzecz jasna nawiązuje, ale przede wszystkim rozbudowuje pomysły znane i lubiane z poprzednich gier. Dalej jednak mamy do czynienia z klasyczną platformówką. Na gracza czeka 120 poziomów wplecionych w 5 zróżnicowanych światów, gdzie na końcu każdego z nich czeka nas walka z bossem.

W tytule nie zabraknie także szeregu ukrytych lokacji, a także masy przedmiotów i umiejętności do zdobycia, a na naszej drodze stanie aż 22 wrogów, którym przeciwstawimy 4 bohaterów. Nie obędzie się również bez różnorakich umiejętności specjalnych.

Konstrukcja poziomów została przygotowana z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym, dzięki czemu sterowanie nie irytuje. Co pewien czas natrafiamy na nawiązania do wspomnianego już Mario lecz jest to raczej puszczenie oka w stronę fanów aniżeli prosta kopia.

Lep's World 3 to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo przyjemnie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Duża ilość etapów, różne moce do zdobycia
Wolne uruchamianie etapów.
ocena użytkownika
14.02.2016 09:29 • Recenzja do wersji 1.7.4

Prosta i wciągająca gra wzorowana na klasycznym Mario. Poruszamy się kolorową postacią w kapeluszu a naszym celem jest zbieranie punktów, omijanie przeszkód i przeciwników. Każdy etap należy pokonać w wyznaczonym czasie. Plus za dużą ilość etapów oraz mocy do zdobycia. Gra choć wzorowana na Mario jest dużo łatwiejsza jednakże są pewne utrudnienia względem pierwowzoru np. kończące się strzelanie, które należy uzupełniać zbierając je podczas etapu. Denerwujące są trochę reklamy miedzy etapami. Poza tym wszystko działa bez problemowo.